Stoisko gotowe nr. 4

Systemy wystawiennicze i zabudowa targowa - obsługa firm w zakresie imprez targowych. Budujemy ścianki targowe i ścianki wystawiennicze, projektujemy indywidualne stoiska targowe.

Zadzwoń +48 695-720-220 | ul. Grunwaldzka 33, 91-337 Łódź | ul. Czerska 18 00-732 Warszawa
Obsługujemy również miasta: Poznań, Kielce, Kraków, Katowice, Wrocław, Sosnowiec, Gdańsk, Bydgoszcz i inne w Polsce i za granicą

Stoisko gotowe nr. 4

Konstrukcja: Stoisko targowe zamknięte z dwóch stron o powierzchni 12 m2 (2 x 6 m). Jedną ze ścian stanowi niewielki kantorek o wymiarach 1 x 2 m, służący inwestorowi za magazyn lub zaplecze. Ściany o wysokości 3 m wykonane w oparciu o konstrukcję stalową - modułowe ramy stalowe o długości 1m.
Obłożenie: Obłożenie ścian zaprojektowane zostało z płyt hips metrowej wielkości, część z nich jest oklejona folią z nadrukiem tworzącym na całej ścianie jedną spójną grafikę.
Wykładzina/Posadzka: Stoisko postawione jest na wykładzinie dywanowej w kolorze beżowym.
Grafika/Loga/Media: Ologowanie stoiska wykonane zostało w postaci świetlnego kasetonu z logiem firmy nadrukowanym na płycie pleksiglas.
Wyposażenie/Inne: Na stoisku znajdują się kwiaty naturalne w dekoracyjnych donicach. Pozostała przestrzeń pozostaje do dowolnego zagospodarowania przez inwestora.
Cena sprzedaży od 13000 zł netto
Cena wynajmu od 8000 zł netto

Stoisko gotowe nr. 4