Stoisko gotowe nr. 6

Systemy wystawiennicze i zabudowa targowa - obsługa firm w zakresie imprez targowych. Budujemy ścianki targowe i ścianki wystawiennicze, projektujemy indywidualne stoiska targowe.

Zadzwoń +48 695-720-220 | ul. Grunwaldzka 33, 91-337 Łódź | ul. Czerska 18 00-732 Warszawa
Obsługujemy również miasta: Poznań, Kielce, Kraków, Katowice, Wrocław, Sosnowiec, Gdańsk, Bydgoszcz i inne w Polsce i za granicą

Stoisko gotowe nr. 6

Konstrukcja: Stoisko targowe zamknięte z dwóch stron o powierzchni 18 m2 (3 x 6 m). Ściany o wysokości 2,5 m wykonane w oparciu o konstrukcję stalową - modułowe ramy stalowe o długości 1m.
Obłożenie: Obłożenie ścian z gotowych płyt meblowych białych w półpołysku. Jedna ze ścian z nadwieszeniem stalowym, na którym zamocowane są profesjonalne lampy LED, oświetlające stoisko.
Wykładzina/Posadzka: Wszystkie elementy postawione są na wykładzinie obiektowej w kolorze granatowym.
Grafika/Loga/Media: Ologowanie stoiska w postaci liter przestrzennych na z kompozytu aluminiowego, oraz kasetonu podświetlanego z grafiką nadrukowaną na folii, dodatkowo zamontowany jest telewizor wyświetlający materiały reklamowe.
Wyposażenie/Inne: Na wyposażenie stoiska składa się niski stolik ze szklanym blatem na stalowych nogach, krzesła oraz kwiaty naturalne w dekoracyjnych donicach.
Cena sprzedaży od 13000 zł netto
Cena wynajmu od 9500 zł netto

Stoisko gotowe nr. 6