Stoisko gotowe nr. 7

Systemy wystawiennicze i zabudowa targowa - obsługa firm w zakresie imprez targowych. Budujemy ścianki targowe i ścianki wystawiennicze, projektujemy indywidualne stoiska targowe.

Zadzwoń +48 695-720-220 | ul. Grunwaldzka 33, 91-337 Łódź | ul. Czerska 18 00-732 Warszawa
Obsługujemy również miasta: Poznań, Kielce, Kraków, Katowice, Wrocław, Sosnowiec, Gdańsk, Bydgoszcz i inne w Polsce i za granicą

Stoisko gotowe nr. 7

Konstrukcja: Stoisko targowe zamknięte z dwóch stron o powierzchni 18 m2 (3 x 6 m). Ściany o wysokości 2,5m wykonane w oparciu o konstrukcję stalową - modułowe ramy stalowe o długości 1m.
Obłożenie: Obłożenie ścian z gotowych płyt meblowych naprzemiennie białych i czerwonych (półpołysk). Jedna ze ścian z nadwieszeniem stalowym, na którym zamocowane są profesjonalne lampy LED na szynoprzewodzie, oświetlające ekspozycję w postaci półek przymocowanych do ściany. Na drugiej ścianie zawieszone są grafiki w ramkach LED.
Wykładzina/Posadzka: Całość stoiska postawiona jest na jasnoszarej wykładzinie targowej.
Grafika/Loga/Media: Ologowanie stoiska wykonane w postaci logotypów wyciętych z folii oraz liter przestrzennych na dystansach z kompozytu aluminiowego, podświetlanych od tyłu.
Wyposażenie/Inne: Od frontu znajduje się lada informacyjna lakierowana na biało z czerwonym blatem również lakierowanym i podświetleniem LED od frontu.
Cena sprzedaży od 14000 zł netto
Cena wynajmu od 9500 zł netto

Stoisko gotowe nr. 7