Mobilne stoisko VFM

Prezentujemy Państwu realizację stoiska targowego z wykorzystaniem systemu mobilnego.

Stoisko ma wymiar 4x4m, a bazowym elementem jest ścianka systemowa o wysokości 3m.

Ramy zostały obłożone kompozytami: trwałym aluminiowym w kolorze białym oraz aluminiowym z nadrukiem. Górny panel został wzbogacony kasetonem świetlnym z logotypem naszego klienta. Ściankę u dołu uzupełniają szafki w laminacie HPL – biały połysk z otwieraniem Tip-On, dodając całej konstrukcji stabilności oraz miejsce na przechowywanie materiałów reklamowych i nie tylko. Szczyt ścianki zwieńczony czterema lamami LED, brzegi ścianki zakończone maskownicami. Na froncie stoiska lada 100x100x50 cm, ze szkłem lakierowanym na blacie. Front lady z podświetleniem LED w niszy oraz grafiką z logo klienta, z tyłu natomiast drzwiczki zamykane na kluczyk, całość w laminacie HPL biały połysk.

Ścianka jest przykładem prostej zabudowy przestrzeni targowej z wykorzystaniem systemu mobilnego w połączeniu z meblami indywidualnymi. Łatwa w montażu oraz transporcie. Zachowanie gładkich powierzchni oraz kolorystyka w której dominuje biel i połysk, pozwoliły na osiągnięcie minimalizmu oraz elegancji.

Pozostałe niewymienione elementy jak TV, stół czy krzesła są własnością Klienta. Proszę pamiętać, że nasza firma udostępnia również meble ruchome na wynajem.